Upis/ Ispis

Poštovani zainteresirani korisnici,

ovim vas putem obavještavamo da će se upisi u dječje vrtiće kojima je osnivač Grad Zagreb, ove godine provoditi na daljinu, odnosno elektroničkim putem.

Prijave za upis djece u programe predškolskog odgoja i obrazovanja zaprimat će se od 24. svibnja 2021. do 4. lipnja 2021., detaljne upute možete pronaći klikom na poveznicu :

Obavijest o upisu djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za pedagošku godinu 2021./2022. na području Grada Zagreba

Sa svim pitanjima vezanim uz tehničku podršku možete se obratiti na Helpdesk putem e-mail adrese e-upisi.vrtici@zagreb.hr i  Vrtiću tijekom radnog vremene putem telefona ili e-pošte po početku upisnog postupka, odnosno od 24.05.2021.

Koriničke upute za predaju zahtjeva možete preuzeti  OVDJE ili na službenim stranicama Grada Zagreba.

NAPOMENA. Za djecu koja su već polaznici našeg vrtića nije potrebno podnositi novi zahtjev za upis u novu pedagošku godinu.

© 2022 Vrtić Trnsko. Sva prava pridržana.