RASTIMO ZAJEDNO MINI - INTERAKTIVNA WEB PREDAVANJA ZA RODITELJE

Rastimo zajedno mini su interaktivna web predavanja koja su u Centru za podršku roditeljstvu Rastimo zajedno osmišljena kako bi se pružila podrška roditeljima u vrijeme kada epidemiološke mjere ne dopuštaju uobičajeno djelovanje u vrtićima u kojima se kontinuirano organiziraju radionice s roditeljima. Cilj je web predavanja omogućiti učenje, druženje i razmjenu ideja o važnim roditeljskim pitanjima. Voditeljice predavanja su RZ voditeljice u našem vrtiću: Diana Gašparović, odgojiteljica, i Marijana Smerić Pecigoš, psihologinja.
RZ mini predavanja su besplatna za roditelje, a Centar  za podršku roditeljstvu „Rastimo zajedno“ provodi ih kao nacionalni partner Generali osiguranja u međunarodnoj inicijativi „The Human Safety Net“.
Teme, datumi održavanja predavanja i rokovi za prijavu su sljedeći:
  1. Trebaju li djeca granice? – 11.03.20201. (prijave primamo do 08.03.2021.)
  2. Samo se igra? – 18.03.2021. (prijave primamo do 15.03.2021.)
  3. Djeca i mediji – 25.03.2021. (prijave primamo do 22.03.2021.)
Predavanje o svakoj od navedenih tema odvijat će se putem aplikacije Microsoft Teams s početkom u 17 sati i planiranim trajanjem od 60 do 90 minuta.
Prijave za sudjelovanje pošaljite na mail: vrtictrnsko.rz@gmail.com Prilikom prijave potrebno je navesti:
1. Temu predavanja na koje se prijavljujete
2. Ime i prezime
3. E-mail adresu na koju želite primiti link za predavanje
Veselimo se zajedničkom rastu, do skorog viđenja u virtualnom svijetu!