Upis/ Ispis

Poštovani zainteresirani korisnici,

ovim vas putem obavještavamo da će se upisi u dječje vrtiće kojima je osnivač Grad Zagreb, ove godine provoditi na daljinu, odnosno

elektroničkim putem putem Portala Moje ZG e-usluge - https://e-pisarnica.zagreb.hr/ePisarnica/#/ na poveznici e-VRTIĆI

Prijave za upis djece u programe predškolskog odgoja i obrazovanja zaprimat će se od 11. svibnja 2022. do 24. svibnja 2022., detaljne upute možete pronaći klikom na poveznicu :

Obavijest o upisu djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za pedagošku godinu 2022./2023. na području Grada Zagreba

Sa svim pitanjima vezanim uz tehničku podršku možete se obratiti na Helpdesk putem e-mail adrese e-upisi.vrtici@zagreb.hr i  Vrtiću tijekom radnog vremene putem telefona ili e-pošte po početku upisnog postupka, odnosno od 11.05.2022.

NAPOMENA. Za djecu koja su već polaznici našeg vrtića nije potrebno podnositi novi zahtjev za upis u novu pedagošku godinu.

© 2023 Vrtić Trnsko. Sva prava pridržana.