VEČER MATEMATIKE 2023.

Večer matematike, čiji je inicijator Hrvatsko matematičko društvo,  će se održati u Dječjem vrtiću Trnsko u četvrtak 07. prosinca 2023.

Objekt Trnsko 19 – SPORTSKA DVORANA od 15:00 - 17:00h

Objekt Kajzerica (Žarka Dolinara 11) – KAT ZGRADA A I KAT ZGRADA B od  15:00 - 17:00h

Večer matematike organizirana je u obliku radionice za djecu i roditelje koja uključuje male radne centre, odnosno “matematičke stanice” s matematičkim aktivnostima koje djeca rješavaju samostalno ili uz pomoć roditelja.

Aktivnosti su prilagođene djeci vrtićke dobi te djeca zajedno s roditeljima, kroz igru i zabavu, usvajaju osnovne matematičke pojmove.

Pozivamo vas da zajedno populariziramo matematičku znanost, razvijemo pozitivan stav roditelja i djece prema matematici te pokažemo svima koliko je matematika korisna i zabavna.

DV Trnsko

© 2024 Vrtić Trnsko. Sva prava pridržana.