Najava roditeljskih sastanaka u sklopu CAP programa - za roditelje djece školskih obveznika

Od ove pedagoške godine u našem vrtiću provodimo CAP program o kojem više možete pročitati ovdje.

Pozivamo roditelje da se odazovu na roditeljske sastanke na kojima će im biti predstavljene vrijednosti i učinkovitost programa te će dobiti informacije o radionicama koje će biti provedene s djecom školskim obveznicima.

Roditeljski sastanci se održavaju u sljedećim terminima:
Objekt Kajzerica (roditelji sve djece iz skupina Suncokreti, Zvjezdice, Sovice i roditelji djece školskih obveznika iz skupine Slonići)u utorak 24.10.2017. u 17 sati u sportskoj dvorani Vrtića (Ž. Dolinara 11)

Objekt Trnsko (roditelji sve djece iz skupine Loptice i roditelji djece školskih obveznika iz skupina Ježići i Ptičice)u srijedu 25.10.2017. u 17 sati u sportskoj dvorani Vrtića (Trnsko 19).