Postupak upisa

Poštovani zainteresirani korisnici,

ovim vas putem obavještavamo da će se upisi u dječje vrtiće kojima je osnivač Grad Zagreb, ove godine po prvi puta provoditi na daljinu, odnosno elektroničkim putem.

Prijave za upis djece u programe predškolskog odgoja i obrazovanja zaprimat će se od 25. svibnja 2020. do 5.lipnja. 2020., detaljne upute možete pronaći klikom na poveznicu :

Obavijest o upisu djece rane i predškolske dobi u programe predškolskog odgoja i obrazovanja za pedagošku godinu 2020./2021. na području Grada Zagreba

Sa svim pitanjima vezanim uz tehničku podršku možete se obratiti na Helpdesk putem e-mail adrese e-upisi.vrtici@zagreb.hr i  Vrtiću tijekom radnog vremene putem telefona ili e-pošte po početku upisnog postupka, odnosno od 25.05.2020.

Koriničke upute za predaju zahtjeva možete preuzeti  OVDJE ili na službenim stranicama Grada Zagreba.